net tarih

0
1195

Sosyal Emniyet Başeksperı İsa Karakaş, istikbal haftanın sonuna kadar olan günlerin, seyyanen zam hususu ile alakalı kritik bulunduğunu söyleyerek, her an dengeleyici bir zam seviyesinın gündeme gelebileceğini mevzuştu.
SGK Eksperi seyyanen zam amacıyla net tarih verdi! Rakamı duyan kulaklarına inanamadı 2
Sosyal Emniyet Başeksperı İsa Karakaş, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri evvel milyonlarca emeklinin maaşlarına ek bir zam yapılıp yapılmayacağına dair merakını sürdürdüğünü açıkladı.
SGK Eksperi seyyanen zam amacıyla net tarih verdi! Rakamı duyan kulaklarına inanamadı 3
Karakaş, istikbal haftaya kadar seyyanen zam ile alakalı ilerlemelerin yaşanmasının beklenebileceğini mevzuştu.
SGK Eksperi seyyanen zam amacıyla net tarih verdi! Rakamı duyan kulaklarına inanamadı 4
İsa Karakaş, mevzuşmasında emeklilerin en büyük beklentisinin verdiği vaatlerin yerine getirilmesi bulunduğunu vurgulayarak, emeklilere seyyanen zam yapılması vaadinin evvellikli arzuylar arasında bulunduğunu mevzuştu.
SGK Eksperi seyyanen zam amacıyla net tarih verdi! Rakamı duyan kulaklarına inanamadı 5
Karakaş, ‘Emeklilik Kartı’ ve detaylı sosyal yardımların dışında emeklilere seyyanen zam yapılmasının daha büyük faydalar sağlayacağını açıkladı. Hem de, emeklilik kartı vaadinin sahip olunan sosyal yardım uygulamalarıyla benzerlik gözler önüne serdiğini ve asıl ihtiyacı olan emeklilere yeterli katkı dayanıklıayabileceğini dile getirdi.
SGK Eksperi seyyanen zam amacıyla net tarih verdi! Rakamı duyan kulaklarına inanamadı 6
Karakaş, önümüzdeki hafta sonuna kadar emeklilere yönelik seyyanen zam ile alakalı mühim ilerlemelerin yaşanabileceğini açıkladı. Bu proseste ekonomi idaresi ve parti teşkilatlerinin arzuylarinin göz önünde bulundurulmasıyla dengeleyici bir zam seviyesinın gündeme gelebileceğini mevzuştu.
SGK Eksperi seyyanen zam amacıyla net tarih verdi! Rakamı duyan kulaklarına inanamadı 7
Fakat, şayet bu yönde bir ismim atılmazsa, seyyanen zammın gerçekleşmeyeceğini mevzuştu. Karakaş, seyyanen zamın önümüzdeki hafta piyasa gününden sonra gelmesinin olası olmadığını vurguladı.
SGK Eksperi seyyanen zam amacıyla net tarih verdi! Rakamı duyan kulaklarına inanamadı 8
Karakaş, emeklilik tertipeğinin tekrar tertiplenmesi lüzumliliğini vurgulayarak, aylık bağlama miktarlarının matematiksel ve aktüel denge içerisinde iyileştirilmesi lüzumliliğini açıkladı.
SGK Eksperi seyyanen zam amacıyla net tarih verdi! Rakamı duyan kulaklarına inanamadı 9
Hem de, sosyal sigorta yöntemi kapsamında primli sistemi ehemmiyete alarak, bilhassa taban aylıkların iyileştirilmesi lüzumliliğini mevzuştu.
SGK Eksperi seyyanen zam amacıyla net tarih verdi! Rakamı duyan kulaklarına inanamadı 10
Karakaş, aksi takdirde sosyal yardımların yükselmesi ile sosyal emniyet tertipindeki dengelerin bozulabileceğini vurguladı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz